DZIEŃ ZIEMI

WIELKA ZBIÓRKA REMONDIS*

Firmy Remondis Electrorecycling, Electro-System oraz EKO-PUNKT zapraszają do aktywnego udziału w wielkiej zbiórce elektroodpadów i opakowań, która odbędzie się w godzinach 10:00-18:00 na stadionie RKS SKRA (wjazd od ul. Wawelskiej).

Każdy, kto tego dnia przyniesie do naszego punktu wymienione poniżej odpady otrzyma w zamian rośliny doniczkowe lub sadzonki krzewów.

  • duży sprzęt (lodówka, pralka, kuchenka, telewizor) = 1 roślinka
  • 3 średnie sprzęty (odkurzacz, komputer, drukarka, suszarka, żelazko, mikser, wiertarka itp.) = 1 roślinka
  • 6 drobnych sprzętów (telefon kom., ładowarka, myszka itp.) = 1 roślinka
  • 10 opakowań szklanych (słoiki, butelki) = 1 roślinka
  • 10 opakowań z tworzywa (butelki po napojach, chemii gospodarczej) = 1 roślinka


PIKNIK EKOLOGICZNY


Podczas pikniku na Polu Mokotowskim na wszystkich odwiedzających nasze stoisko czekać będą dodatkowe atrakcje:

  • II Otwarte Mistrzostwa Polski w rozkręcaniu komputerów na czas. Organizowane już po raz drugi Mistrzostwa to możliwość aktywnego włączenia się w działania na rzecz ochrony środowiska. Konkurs skierowany jest do osób dorosłych, a zadaniem będzie rozkręcenie komputera w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy dostaną odpowiedni strój i akcesoria zabezpieczające, a do wykonania zadania używać będą profesjonalnych wkrętarek. Osoby, które uzyskają najlepsze wyniki otrzymają nowe elektronarzędzia**. Zgłoś się i zostań MISTRZEM!
  • Rozkręcanie komputerów dla dzieci – młodsi uczestnicy pikniku będą mogli osobiście rozkręcić komputer i zobaczyć, co jest w środku. Każdy wyposażony zostanie w niezbędne środki bezpieczeństwa oraz narzędzia.
  • Eko-kącik dla dzieci – dla najmłodszych przygotowane zostaną malowanki, łamigłówki, rebusy itp. o tematyce ekologicznej.
  • Stoisko informacyjne – każdy odwiedzający piknik będzie mógł zapoznać się materiałami informacyjnymi na temat prawidłowego postępowania z odpadami, w tym ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz z bateriami.


Gospodarzem imprezy będzie Ciotka Utylka, która w zabawny sposób uczyć będzie jak postępować z odpadami, nie tylko elektronicznymi, pomoże dzieciom rozkręcać komputery i rozwiązywać łamigłówki.


* Szczegółowy regulamin dostępny na stronie www.remondis-electro.pl oraz u Organizatorów zbiórki
** Sponsor nagród:  grupa topex

 

wiecej Regulamin zbiórki odpadów Dzień Ziemi 2013.pdf

wiecej Załącznik 1 do regulaminu zbiórki Dzień Ziemi 2013.pdf

wiecej Regulamin II MIstrzostwa w rozkręcaniu komputerów na czas Dzień Ziemi 2013.pdf

 © 2019 REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.