Targi branżowe. Konferencje tematyczne. Spotkania ekspertów.
Jesteśmy obecni.

Spotkanie i osobista rozmowa to z pewnością najlepsza forma komunikacji. Doskonałą okazją do tego są liczne wydarzenia branżowe: konferencje, targi, zjazdy i spotkania, w których uczestniczą eksperci REMONDIS. Zachęcamy do bliższego poznania naszego przedsiębiorstwa.
W najbliższym czasie można nas spotkać na:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Poleko 

POLEKO 2014
Poznań. POLEKO to największe w Polsce i Europie Wschodniej targi sektora ochrony środowiska. Jednym z głównym tematów tej edycji z pewnością będzie podsumowanie zmian jakie zaszły w tym roku w gospodarce odpadami.


Czy „rewolucja śmieciowa” już naprawdę jest za nami?

Jakie przynosi efekty, jakie są jej koszty i najważniejsze - jakie daje perspektywy do faktycznej ochrony środowiska i recyklingu? Czy gminy poradziły sobie z nowymi zadaniami?


REMONDIS od ponad 22 lat inwestuje w Polsce w budowę nowoczesnej gospodarki odpadami. Obecnie mamy 43 oddziały oraz sieć 25 instalacji do sortowania odpadów, elektrorecyklingu, kompostowni oraz linii do produkcji paliwa alternatywnego. Jesteśmy partnerem ponad 200 samorządów na terenie całego kraju w realizacji nowych obowiązków ustawowych. Świadczymy kompleksowe usługi dla tysięcy zakładów i przedsiębiorstw. Dbamy o bezpieczeństwo gospodarki odpadami i wytyczamy przyszłe kierunki w zakresie ochrony klimatu i zasobów naturalnych.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach POLEKO.

  • Termin: od wtorku 14.10 do piątku 17.10.2014 w godz.: 9.00 – 17.00
  • Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
  • REMONDIS: pawilon 5, sektor E


Informacje szczegółowe organizatorów POLEKO dostępne są wiecej tutaj© 2019 REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.