Rodzinny piknik ekologiczny gorenje.
Zostań selekcjonerem - przynieś elektroodpady i odbierz piłki do gry.  

 

banner_piknik

 

Informacja prasowa, Ożarów Mazowiecki 5 kwietnia 2012

Firma Gorenje Polska oraz Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Electro-System S.A. zapraszają wszystkich na rodzinny piknik ekologiczny, który odbędzie się 14 kwietnia w godzinach od 9.00 do 17.00 na terenie siedziby firmy Gorenje Polska przy ulicy Poznańskiej 159 w Ożarowie Mazowieckim. Hasło pikniku „Zostań selekcjonerem” zachęca do prawidłowego pozbywania się elektroodpadów i nie wyrzucania ich do śmietnika. Zgodnie z tą ideą w ramach pikniku zorganizowana zostanie zbiórka elektroodpadów, podczas której bezpłatnie przyjmowany będzie zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Każdy, kto przyniesie dowolne elektroodpady, np. stary telewizor, mikser, pralkę, kuchenkę, itp. dostanie piłkę do gry, specjalne kupony promocyjne na zakupy do salonu firmowego gorenje oraz weźmie udział w losowaniu nowego sprzętu AGD.


Piknik to doskonała okazja do wspólnej rodzinnej zabawy połączonej z edukacją ekologiczną dzieci. Organizator zaplanował wiele atrakcji i konkursów z nagrodami:

  • Mecz piłkarski dla dzieci i konkurs strzelania karnych.
  • Kącik dla dzieci i młodzieży z rebusami, eko-łamigłówkami, kolorowankami.
  • Dmuchany zamek do skakania ze zjeżdżalnią.
  • Kącik plastyczny z malowaniem buziek.
  • Występ klaunów i konkursy (przeciąganie liny, wyścigi na gumowych osiołkach, wyścigi w workach, wyścigi w podwójnych gaciach, chodzenie na dziecięcych szczudełkach, zabawy z piłką).

Zebrane elektroodpady przekazane zostaną firmie Remondis Electrorecycling, która w bezpieczny dla środowiska sposób podda je recyklingowi. Odzyskane surowce posłużą do wyprodukowania nowych urządzeń, bez konieczności eksploatacji złóż naturalnych.

 

Impreza ma charakter otwartny, wstęp na piknik jest bezpłatny.
Do dyspozycji uczestników pikniku i zbiórki elektroodpadów będzie parking samochodowy.© 2017 REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.