Ekosobota w Pasażu Łódzkim.

ekosobota

Ekosobota w Pasażu Łódzkim.


W sobotę – 28 kwietnia na parkingu przed Pasażem Łódzkim, wszyscy miłośnicy rowerów i ekologii będą nagradzani przez Centrum za postawę „sprzyjającą zdrowiu naszej planety”.


Każdy, kto tego dnia zostawi samochód w garażu i przyjedzie do Centrum rowerem, a potem zdecyduje się wziąć udział w przygotowywanych zabawach i konkursach, będzie mógł wygrać jedną z fantastycznych ekonagród, które sprawią radość każdemu, kto dba czystość środowiska naturalnego i dobro naszej planety.


Na parkingu powstanie scena, przy której zgromadzeni widzowie będą mogli obejrzeć pokazy trialu rowerowego, który uznawany jest za jeden z najbardziej widowiskowych sportów ekstremalnych na świecie.


Zapraszamy także tych, którzy robią porządki w swych domach i chcieliby prawidłowo zutylizować zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne. Każdy, kto tego dnia przyniesie na naszą zbiórkę m.in.: stare żelazka, komputery, lodówki, telewizory, baterie, roboty kuchenne, baterie otrzyma od Pasażu kwiaty doniczkowe lub gadżety.


Organizacja Ekosoboty ma związek z obchodzonym na całym świecie pod koniec kwietnia Dniem Ziemi (Earth Day) -  w ten sposób Pasaż Łódzki czynnie wspiera promowanie postaw ekologicznych wśród łodzian.


Zbiórka elektrośmieci trwać będzie od 10.00 – 19.00.

Konkursy dla rowerzystów i pokazy trialu: 11.00 – 16.00.

Partnerem wydarzenia jest firma Remondis Electrorecycling

 © 2017 REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.