Sprzątnij grata razem z nami

 

ekoweekend_pion_m

Electro-System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego zaprasza na Eko Weekend. W dniach 26-28 października w sklepie Media Markt przy ul. Kisielewskiego 8/16 Częstochowie odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego.

 

Zużyte urządzenia elektryczne należy oddawać do recyklingu, dlatego też w ramach Eko Weekendu zorganizowana będzie zbiórka elektroodpadów. Akcja ta, to możliwość aktywnego włączenia się w działania na rzecz ochrony środowiska. W dniach 26-28 października (w godzinach 9:00 – 19:00) mieszkańcy mogą przynosić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Każdy, kto przyniesie dowolne elektroodpady, np. stary telewizor, mikser, pralkę, komputer, kuchenkę, itp. w zamian otrzyma upominek oraz będzie mógł wziąć udział w konkursie z nagrodami.

 

Zebrane elektroodpady przekazane zostaną firmie Remondis Electrorecycling, która w bezpieczny dla środowiska sposób podda je recyklingowi. Odzyskane surowce posłużą do wyprodukowania nowych urządzeń, bez konieczności eksploatacji złóż naturalnych.


wiecej Regulamin konkursu

© 2019 REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o.